Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


29. 08. 2019

Koupit atrakce z Číny nebo z EU od výrobce?

1. Čínský prodejce Vám nemá jak zajistit servis a opravy, které budete potřebovat velmi často když koupíte atrakci s Číny nebo Polska.

 

2. Nevhodné použité materiály: čínský prodejce Vám dodá nafukovadlo, které není ve shodě se specifikací - nafukovadlo je vždy vyrobeno z tenčího materiálu, který má i slabou nátrhovú pevnost, aby se snížily náklady. Tím se podstatně snižuje i životnost samotného produktu.

 

3. Dlouhá dodací lhůta je u čínských prodejců standard - většina prodejců jsou pouze zprostředkovatelé a nemají jak ovlivnit dodací dobu. Navíc, lodní doprava zabere vždy min.5-6 týdnů a při proclení mají celní úřady 30 dní na projednání zásilky.

 

4. V Číně není nutná EN 14960 certifikace a proto ji 95% firem ani nemá - takové nafukovadla nejsou určeny pro EU trh. Zprostředkovatelé jsou si tohoto vědomi a proto překládají falešné certifikáty bez řádného reportu a bez možnosti ověření si certifikátu. Takové nafukovadlo je pro komerční účely nepoužitelné.

 

5. Rychlé opotřebení atrakcí je běžný jev, kvalita 2-3 nafukovadel může být v jedné objednávce rozdílná, nakolik Vám čínský dodavatel dodá produkty z různých zdrojů a nezná ani kvalitu. Totéž platí i pro různé "prodejců" v EU, kteří pouze atrakce prodávají a nevědí zajistit žádný servis ani opravy.

 

6. Můžete se stát i obětí podvodu a přijít tak o nemalou částku, nakolik se v poslední době vynořuje množství falešných prodejců, kteří Vám slibují produkty za ceny s neuvěřitelně nízkými cenami, ale po zaplacení přestanou s vámi komunikovat a následně Vám žádný produkt nedodají - při objednávkách z Číny je automatika 100% předplatba za zboží.

 

Naše společnost má široké zkušenosti z nahoru-uvedenými praktikami a proto Vám i přes velmi lákavé čínské ceně doporučujeme si svoji investici zvážit, neboť atrakce se nekupují na 1 sezónu během níž se nafukovací atrakce musí hodně krát opravovat a pak ji třeba vyhodit ...