Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 140 130 CZK
Naše cena 133 700 CZK
Naše cena 86 130 CZK

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 99 630 CZK
Naše cena 91 530 CZK
Naše cena 118 530 CZK

Úvod » >>>CENTRAZABAVY.CZ

Centra zábavy pro děti - indoor / outdoor využití

CENTRAZABAVY.CZ


Trend z USA a západní Evropy, kteří se pomalu dostává i do našich zemí. Zábavní centra s nafukovadlami jsou velmi populární díky své extrémní jednoduchosti zřízení a financování.

Víte o vhodné ploše - hale - skladu - místě ve vaší lokalitě, kt. je prázdné a dalo by se využít na účel? Vlastníte / pronajímáte si prostory, kde máte alespoň 100 - 150m2 volné plochy, kde byste mohli umístit atrakce pro děti? Neváhejte a otevřete si mezi prvními zábavní nafukovací centrum, kt. přiláká v zimních měsících množství zákazníků s dětmi.

Hlavní výhody zřízení takového centra:

- Nízké počáteční náklady / na začátek stačí 3 nafukovací atrakce /

- Rychlá návratnost investice v porovnání s ostatními byznys koncepty

- Možnost přemístit kdykoliv centrum do jiných prostor - i vnějších

- Možnost pronajímat atrakce v letní sezóně i na soukromé párty

- Záruka na úspěšnost byznys konceptu je zaručena

- Možnost rychlého prodeje nafukovacích atrakcí

 

2. varianty dětského nafukovacího zábavního centra:

1. BASIC: vyžaduje cca 100m2, investice již od 220.000,00 Kč bez DPH.

Zařízení herny: nafukovací hrad + nafukovací kombo + nafukovací skluzavka


2. PROFI: vyžaduje cca 150 - 250m2, investice již od 550.000,00 Kč bez DPH.

Zařízení herny: profi nafukovací kombo + překážková nafukovací dráha + zábavné městečko + profi skluzavka

 

 

CENTRAZABAVY.CZ - SPECIALIZOVANÁ DIVIZE SPOLEČNOSTI


V roce 2008 naše společnost zahájila spolupráci s mezinárodním výrobcem zařízení pro vnitřní hřiště s cílem rozšířit o tyto produkty i Slovenský a Český trh. Ve spolupráci s naší výrobou a subdodavateli kvalitních komponentů se specializujeme na projektování, výrobu a montáž vnitřních hřišť a zábavních center. Za každým designem, modelem a realizovaným projektem je tým zkušených inženýrů, designérů a odborný montážní tým. Nejmodernější technologie a špičkové materiály zajišťují vynikající kvalitu dodávaných produktů. Zároveň se soustřeďujeme na aktualizaci a rozšiřování produktových rad tak, abychom vyhověli požadavkům a trendům na trhu. Zákazníci mohou očekávat nejnovější produkty ale i ověřené výrobky, které splní jejich očekávání.

Desítky zrealizovaných projektů hovoří o naší profesionalitě. Realizujeme všechny projekty interiérových dětských heren od dětských koutků, interiérové ​​hřiště pro komunity (obce, města) až po velké komerční projekty pro veřejnost.

Naším cílem je zajistit kompletní sortiment na trhu výrobků vybavení interiérových hřišť a zábavních center pro rodiny.


V ČEM SE ODLIŠUJEME OD JINÝCH DODAVATELŮ?

Přizpůsobíme se zákazníkovi
Podle požadavků zajistíme produkty vysoké kvality pro náročné zákazníky, ale i cenově výhodný sortiment pro zákazníky s požadavkem nízké investice.


Vytváříme zakázkové projekty
Nabízíme velký výběr herních zařízení vnitřních hřišť a zakázkovou výrobu. Také nabízíme další produkty vhodné pro vnitřní hřiště, které dokáží generovat značné dodatečné příjmy a zabezpečit tak provoz zajímavější. Navrhujeme projekty na míru a dle požadavků zákazníka.


Poskytujeme zákaznickou podporu
Při plánování projektu a provozu vnitřního hřiště a centra zábavy uvádíme na naší webové stránce množství souvisejících a užitečných informací pro podnikatele. Připravujeme 3D vizualizace a poskytujeme praktické tipy a reference z existujících projektů a nejnovějších trendů v oboru.