Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » >>>CENTRAZABAVY.CZ

Centra zábavy pro děti - indoor / outdoor využití

CENTRAZABAVY.CZ


Trend z USA a západní Evropy, kteří se pomalu dostává i do našich zemí. Zábavní centra s nafukovadlami jsou velmi populární díky své extrémní jednoduchosti zřízení a financování.

Víte o vhodné ploše - hale - skladu - místě ve vaší lokalitě, kt. je prázdné a dalo by se využít na účel? Vlastníte / pronajímáte si prostory, kde máte alespoň 100 - 150m2 volné plochy, kde byste mohli umístit atrakce pro děti? Neváhejte a otevřete si mezi prvními zábavní nafukovací centrum, kt. přiláká v zimních měsících množství zákazníků s dětmi.

Hlavní výhody zřízení takového centra:

- Nízké počáteční náklady / na začátek stačí 3 nafukovací atrakce /

- Rychlá návratnost investice v porovnání s ostatními byznys koncepty

- Možnost přemístit kdykoliv centrum do jiných prostor - i vnějších

- Možnost pronajímat atrakce v letní sezóně i na soukromé párty

- Záruka na úspěšnost byznys konceptu je zaručena

- Možnost rychlého prodeje nafukovacích atrakcí

 

2. varianty dětského nafukovacího zábavního centra:

1. BASIC: vyžaduje cca 100m2, investice již od 220.000,00 Kč bez DPH.

Zařízení herny: nafukovací hrad + nafukovací kombo + nafukovací skluzavka


2. PROFI: vyžaduje cca 150 - 250m2, investice již od 550.000,00 Kč bez DPH.

Zařízení herny: profi nafukovací kombo + překážková nafukovací dráha + zábavné městečko + profi skluzavka

 

 

CENTRAZABAVY.CZ - SPECIALIZOVANÁ DIVIZE SPOLEČNOSTI


V roce 2008 naše společnost zahájila spolupráci s mezinárodním výrobcem zařízení pro vnitřní hřiště s cílem rozšířit o tyto produkty i Slovenský a Český trh. Ve spolupráci s naší výrobou a subdodavateli kvalitních komponentů se specializujeme na projektování, výrobu a montáž vnitřních hřišť a zábavních center. Za každým designem, modelem a realizovaným projektem je tým zkušených inženýrů, designérů a odborný montážní tým. Nejmodernější technologie a špičkové materiály zajišťují vynikající kvalitu dodávaných produktů. Zároveň se soustřeďujeme na aktualizaci a rozšiřování produktových rad tak, abychom vyhověli požadavkům a trendům na trhu. Zákazníci mohou očekávat nejnovější produkty ale i ověřené výrobky, které splní jejich očekávání.

Desítky zrealizovaných projektů hovoří o naší profesionalitě. Realizujeme všechny projekty interiérových dětských heren od dětských koutků, interiérové ​​hřiště pro komunity (obce, města) až po velké komerční projekty pro veřejnost.

Naším cílem je zajistit kompletní sortiment na trhu výrobků vybavení interiérových hřišť a zábavních center pro rodiny.


V ČEM SE ODLIŠUJEME OD JINÝCH DODAVATELŮ?

Přizpůsobíme se zákazníkovi
Podle požadavků zajistíme produkty vysoké kvality pro náročné zákazníky, ale i cenově výhodný sortiment pro zákazníky s požadavkem nízké investice.


Vytváříme zakázkové projekty
Nabízíme velký výběr herních zařízení vnitřních hřišť a zakázkovou výrobu. Také nabízíme další produkty vhodné pro vnitřní hřiště, které dokáží generovat značné dodatečné příjmy a zabezpečit tak provoz zajímavější. Navrhujeme projekty na míru a dle požadavků zákazníka.


Poskytujeme zákaznickou podporu
Při plánování projektu a provozu vnitřního hřiště a centra zábavy uvádíme na naší webové stránce množství souvisejících a užitečných informací pro podnikatele. Připravujeme 3D vizualizace a poskytujeme praktické tipy a reference z existujících projektů a nejnovějších trendů v oboru.