» NEJLEPŠÍ CENY

Nejlepší = výhodná cena a odpovídající kvalita!

1. Cenová nabídka na míru pro Vás

Náš tým Vám zpracuje cenovou nabídku na míru, abyste se vešly do požadovaného rozpočtu - zašlete nám Vaše požadavky a my uděláme vše pro dobrý a oboustranně výhodný obchod, protože jak se říká "cenu zákazník zapomene ihned po zaplacení, kvalitu si ale zapamatuje navždy" .

2. Nabízíme atrakce za adekvátní ceny

Nabízíme výhradně pouze atrakce REATEK, kt.sú solidní kvality, příznivé ceny, s rychlým dodáním a zaručí rychlejší návrat investice, ale neslibujeme BMW za ceny Volkswagenu (- :. Zaručujeme však to, že s my Vám pomůžeme udělat informované rozhodnutí ohledně investice - na základě našich transparentních a 100% pravdivých podkladech.

Pokud Vám někdo nabízí podezřele nízkou cenu za produkt stejné kvality jako je REATEK, tak bude někde háček, ale pak je už pozdě - na našem servisním i obchodním oddělení to velmi dobře známe ...

3. Vše je smluvně potvrzeno - oboustranně

Věděli jste, že při komerčním využití zboží a koupi zboží na fakturu se obchod neřídí občanským zákoníkem - tím pádem záruka není povinná? Věděli jste, že pokud není dodací termín garantován, tak prodejce Váš může natahovat i 6 měsíců s dodáním? Věděli jste, že pokud nespíšete řádnou objednávku, můžete skončit nakonec s jiným zbožím, kt.sa odlišuje nebo je z jiného materiálu? Toto jsou všechno běžné triky tzv.firiem, které podvádějí zákazníky a po kterých mnohdy naše firma přebírá zakázky ... U nás je vše řádně a oboustranně - smluvně potvrzeno - záruka, kvalita + design, dodací lhůty.

4. Naše doporučení jak se vyhnout podvodům

Rozhodně oporúčame se vyhnout pofidérní firmám a nováčkem na lokálním / globálním trhu, kt.sú většinou bez referencí, skladu, výroby a hlavně se zbožím s nízkou cenou, o kterém tvrdí, že je vyroben někde v EU ... většinou jsou to firmy, které mají úplně jiné zaměření a prodávají široký sortiment nebo jsou to firmy, které vozí zboží z Číny a nafukovadla si přihodí do kontejneru navíc - v tomto případě čekáte na dodání i 3 měsíce. Mějte potvrzeno smluvní podmínky a mějte podklady o tom, že kupujete nafukovadlo specifické značky.