Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRO MAJITELE PROVOZOVEN

PRO MAJITELE PROVOZOVEN

Nafukovací atrakce a poutače pro kavárny, cukrárny a pizzerie

Je zbytečné mluvit o tom kolik je ve městě konkurujících si kaváren, cukráren, pizzerii, či jiných provozů a každý majitel si chce získat zákazníky a dosáhnout pravidelnou návštěvnost. Ne vždy je menu hlavním tahačem a zákazníci mají různé preference.

My však našim obchodním partnerům pomáháme právě v této oblasti, a to získat a přilákat zákazníky. Navrhneme a vyrobíme pro vás nafukovací atrakci nebo reklamnu, která bude pro vás pracovat a lákat zákazníky právě k vám. Naše nafukovací atrakce nebo nafukovací poutače vám pomohou zvýšit návštěvnost, zvýraznit vaši provoz a zvyšovat prodejní výsledky.

Nafukovací atrakce REATEK speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie vyrábíme v různých velikostech, designech, s potiskem reklamy a včetně kompletního příslušenství na provoz.

Naši obchodní partneři, majitelé provozů a provozovatelé se rozhodli pro spolupráci s námi a využívání nafukovacích atrakcí, reklamních dětských a sportovních atrakcí z několika důvodů:

- Efektivní reklama, která získává pozornost zákazníků

- Cenová dostupnost a návratnost investice

- Zvýšená návštěvnost

- Zvýšený prodej

- Zvýraznění a odlišení se od konkurence

- Zvýraznění jedinečnosti

- Posilování dobrého jména

- Celoroční využití

- Velký reklamní poutač, atrakce s dlouhou životností

- Snadná manipulace a obsluha

- Interiérové ​​i exteriérové ​​využití

- Mobilita, jednoduchá přeprava či přemístění

Kontaktuje nás telefonicky 777 957 943 nebo nám napište váš požadavek pro vytvoření cenové nabídky info@atrakcereatek.cz

 

Řadit podle 
Výrobce