Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRO MAJITELE PROVOZOVEN

PRO MAJITELE PROVOZOVEN

Nafukovací atrakce a poutače pro kavárny, cukrárny a pizzerie

Je zbytečné mluvit o tom kolik je ve městě konkurujících si kaváren, cukráren, pizzerii, či jiných provozů a každý majitel si chce získat zákazníky a dosáhnout pravidelnou návštěvnost. Ne vždy je menu hlavním tahačem a zákazníci mají různé preference.

My však našim obchodním partnerům pomáháme právě v této oblasti, a to získat a přilákat zákazníky. Navrhneme a vyrobíme pro vás nafukovací atrakci nebo reklamnu, která bude pro vás pracovat a lákat zákazníky právě k vám. Naše nafukovací atrakce nebo nafukovací poutače vám pomohou zvýšit návštěvnost, zvýraznit vaši provoz a zvyšovat prodejní výsledky.

Nafukovací atrakce REATEK speciálně pro kavárny, cukrárny a pizzerie vyrábíme v různých velikostech, designech, s potiskem reklamy a včetně kompletního příslušenství na provoz.

Naši obchodní partneři, majitelé provozů a provozovatelé se rozhodli pro spolupráci s námi a využívání nafukovacích atrakcí, reklamních dětských a sportovních atrakcí z několika důvodů:

- Efektivní reklama, která získává pozornost zákazníků

- Cenová dostupnost a návratnost investice

- Zvýšená návštěvnost

- Zvýšený prodej

- Zvýraznění a odlišení se od konkurence

- Zvýraznění jedinečnosti

- Posilování dobrého jména

- Celoroční využití

- Velký reklamní poutač, atrakce s dlouhou životností

- Snadná manipulace a obsluha

- Interiérové ​​i exteriérové ​​využití

- Mobilita, jednoduchá přeprava či přemístění

Kontaktuje nás telefonicky 777 957 943 nebo nám napište váš požadavek pro vytvoření cenové nabídky info@atrakcereatek.cz

 

Řadit podle 
Výrobce  

novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt