NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


O NÁS » PROFESIONÁLNÍ ATRAKCE
Profesionální nafukovací atrakce

 

PROFESIONÁLNÍ ATRAKCE NA KOMERČNÍ VYUŽITÍ


DIN certifikovaný - kvalitní PVC materiál

Atrakce REATEK jsou vyrobeny z kvalitního, DIN certifikovaného materiálu 0,55 PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevností 2100N / 5cm, hustotou 610 g / m2 a odolností vůči teplotám od -30 ° C do + 70 ° C.

D-Tex Plato: profesionální PES materiál s dvojitým PVC zátěrem z obou stran zaručuje dlouhou životnost produktu a umožňuje vlastníkovi komerční využití atrakcí, využití na akce pro veřejnost, pronájem atrakcí za účelem podnikáni, zapůjčení atrakce nebo jiný provoz pro veřejnost.

Bezpečnostní norma EN14960 - povinnost pro všechny provozovatele, majitele a pronajímatele

Atrakce značky REATEK jsou vždy s certifikací EN 14960. Pokud jste provozovatel, podnikatel, pronajímatel, musíte mít podle platných předpisů k atrakci certifikát EN14960 a rovněž musíte vědět prokázat, že se skutečně jedná o atrakci dané značky, ke kt. se certifikát vztahuje dle označení produktu na výrobním štítku.

DIN normy použitých materiálů

0,55 mm PVC D-Tex PLATO "pogumovaný" materiál je nejpoužívanější na výrobu zábavních atrakcí - hradů, kombinací, skluzavek, fotbalů a jiných sportovních i soutěžných atrakcí. Má vysokou nátrhovú pevnost 2100N / 5cm a splňuje normy DIN53357 / nátrhová pevnost 2100N / 5cm /, DIN53357 / přilnavost /, DIN 4102 / protihořlavost/, DIN53372 / teplotní odolnost od -30 do + 70 / a hygienickou nezávadností EN71. Používá se v případě potřeby na konstrukce větších nafukovacích stanů a jiných maxi nafukovadel. Vyrábí se pod různými obchodními názvy jako Polymat, Endutex, Polyfor a i.

certifikovane atrakce

nafukovaci atrakce atrakce pro deti