Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ZNAČKA REATEK » PROFESIONÁLNÍ ATRAKCE
Profesionální nafukovací atrakce

NAFUKOVACÍ ATRAKCE OD NÁS - PROFESIONÁLNÍ KOMERČNÍ VYUŽITÍ


1. DIN certifikovaný - kvalitní PVC materiál

Každá jedna nabízena nafukovací atrakce vyrobena z kvalitního, DIN certifikovaného materiálu 0,55 PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevností 2100N / 5cm, hustotou 610 g / m2 a odolností vůči teplotám od -30 ° C do + 70 ° C.

D-Tex Plato = profesionální PES materiál s dvojitým PVC zátěrem z obou stran zaručuje dlouhou životnost produktu a umožňuje vlastníkovi komerční využití produktu - pronájem atrakce, zapůjčení atrakce nebo její provoz pro veřejnost. Vyžádejte si vzorky u nás na skladě ...

2. Bezpečnostní norma EN14960 - povinnost pro všechny provozovatele

Naše společnost dodává všechny atrakce pod značkou REATEK EUROPE s certifikátem EN 14960. Pokud jste provozovatelem atrakce nebo pronajímatel, musíte mít podle platných předpisů k atrakci certifikát EN14960 a rovněž musíte vědět prokázat, že se skutečně jedná o atrakci dané značky, ke kt.sa certifikát vztahuje - podle označení produktu na výrobním štítku.

3. DIN normy použitých materiálů

0,55 mm PVC D-Tex PLATO "pogumovaný" materiál je nejpoužívanější na výrobu zábavních atrakcí - hradů, komb, skluzavek, fotbalov a jiných. Má vysokou nátrhovú pevnost 2100N / 5cm a splňuje normy DIN53357 / nátrhová pevnost 2100N / 5cm /, DIN53357 / přilnavost /, DIN 4102 / protihorľavosť /, DIN53372 / odolnost od -30 do + 70 / a také hygienickou nezávadností EN71. Používá se v případě potřeby na konstrukce větších nafukovacích stanů a jiných maxi nafukovadel. Vyrábí se pod různými obchodními názvy jako Polymat, Endutex, Polyfor a i.

certifikovane atrakce

nafukovaci atrakce atrakce pro deti