Úvod » NAFUKOVACÍ KOMBA

Nafukovací Komba 3v1, 4v1, 5v1

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacího komba - nafukovacího skákadla, prolézačky, překážek a nafukovací skluzavky v jedné atrakci. V nabídce máme několik vzorů nafukovacích skákacích komb, které svým designem i zpracováním uspokojí potřeby každého zákazníka. Rovněž zajistíme výrobu nafukovacího komba podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.


Skákací nafukovací kombo od nás: bezkonkurenční cena, flexibilita a rychlá návratnost investice.

Všechny naše skákací nafukovací komba splňují EU normy, zajistíme dle požadavku zákazníka v jakýchkoli rozměrech, barevném provedení, s potiskem nebo designem maskota, korporátním brandigem a pod. Součástí dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W nebo 1500 W kompresor, podle velikosti nafukovadla, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis 2 roky.

Nabízíme nafukovací komba za bezkonkurenční ceny, ve vysoké kvalitě s dlouhou životností. Atrakce jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC Tarpaulinu (D-tex) - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce.

Naše reference zábavných atrakcí: www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

 

nafukovací komba reatek

 

Řadit podle 
Výrobce