Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 78 030 CZK
Naše cena 103 950 CZK
Naše cena 96 930 CZK

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 99 630 CZK
Naše cena 137 540 CZK
Naše cena 96 930 CZK

ZNAČKA REATEK » SERVIS ATRAKCÍ
Opravy a servis atrakcí REATEK

Roztrhlo se Vám reklamní nafukovadlo alebo hrad REATEK? Tak nečekejte, dokud se trhlina ještě zvětší a oprava bude náročná a zdlouhavá - přineste / doručte nám nafukovací reklamu do našeho servisního centra v Trenčíně a my se postaráme o profesionální servis a opravu.

1. Opravy / Servis EXPRES

Opravy a servisní službu poskytujeme co nejrychleji. Obvyklá doba servisování se pohybuje kolem 48 - 72 hodin od přijetí produktu na sklad. Pokud se jedná o drobné poškození, opravu je možné vyřešit i přímo u zákazníka. V případě drobných poškození odesíláme zákazníkovi opravnou sadu určenou na samostatnou opravu malých poškození.

2. Opravujeme a servisujeme nafukovací reklamy REATEK

Prioritně zajišťujeme servis naší značky REATEK. Příležitostně opravíme i nafukovadla jiných výrobce avšak cena servisních prací se pohybuje od 350,00/ 1 hod / 1 pracovník + cena spotřeby náhradního materiálu.

servis atrakci