Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ZNAČKA REATEK » SERVIS ATRAKCÍ
Opravy a servis atrakcí REATEK

Roztrhlo se Vám reklamní nafukovadlo alebo hrad REATEK? Tak nečekejte, dokud se trhlina ještě zvětší a oprava bude náročná a zdlouhavá - přineste / doručte nám nafukovací reklamu do našeho servisního centra v Trenčíně a my se postaráme o profesionální servis a opravu.

1. Opravy / Servis EXPRES

Opravy a servisní službu poskytujeme co nejrychleji. Obvyklá doba servisování se pohybuje kolem 48 - 72 hodin od přijetí produktu na sklad. Pokud se jedná o drobné poškození, opravu je možné vyřešit i přímo u zákazníka. V případě drobných poškození odesíláme zákazníkovi opravnou sadu určenou na samostatnou opravu malých poškození.

2. Opravujeme a servisujeme nafukovací reklamy REATEK

Prioritně zajišťujeme servis naší značky REATEK. Příležitostně opravíme i nafukovadla jiných výrobce avšak cena servisních prací se pohybuje od 350,00/ 1 hod / 1 pracovník + cena spotřeby náhradního materiálu.

servis atrakci