NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 373 880 CZK
Naše cena 122 132 CZK
Naše cena 74 504 CZK

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 135 740 CZK
Naše cena 64 298 CZK
Naše cena 139 142 CZK

O NÁS » SERVIS ATRAKCÍ
Opravy, záruka a servis atrakcí REATEK

 

Na všechny atrakce REATEK se vztahuje záruka a záruční sevis dle záručních podmínek.

Roztrhlo se Vám reklamní nafukovadlo alebo hrad REATEK? Tak nečekejte, dokud se trhlina ještě zvětší a oprava bude náročná a zdlouhavá, přineste nebo doručte nám nafukovací reklamu do našeho servisního centra a my se postaráme o profesionální servis a opravu. Dohodněte si termín záruční opravy servis@reatek.cz


Stejně poskytujeme mimo záruční a po záruční opravy a servisní práce. Předsezónní servisní práce: zkontrolování funkčnosti atrakce, odstranění poškození, očištění, aby byla atrakce maximálně připravena na hlavní sezónu. Posezónních údržba: očištění atrakce, odstranění poškození, údržba, vysušení a sbalení atrakce na skladování po ukončení sezóny. Zároveň nabízíme majitelům posezónní skladování atrakcí ve vytopených skladových prostorech.

 

Opravy / Servis skákacích hradů a nafukovacích atrakcí REATEK

Opravy a servisní službu poskytujeme co nejrychleji. Obvyklá doba servisování se pohybuje kolem do 2 - 3 pracovních dnů od přijetí. Pokud se jedná o drobné poškození, opravu je možné vyřešit i přímo u zákazníka. V případě drobných poškození odesíláme zákazníkovi opravnou sadu určenou na samostatnou opravu malých poškození.

 

Opravujeme a servisujeme nafukovací reklamy REATEK

Prioritně zajišťujeme servis naší značky REATEK. Příležitostně opravíme i nafukovadla jiných výrobce avšak cena servisních prací se pohybuje od 420 Kč s DPH / 1 hod / 1 pracovník + cena spotřeby náhradního materiálu.

 

Reklamační servis
Reklamace a související informace naleznete v sekci REKLAMACE.

 

*Poškození musí být specifikováno, ideálně zdokumentováno fotkami. Pokud zákazník doručí znečištěné nafukovadlo, které by znečistilo dílnu a prostory, oprava bude trvat déle a za práce a čas spojený s očištěním budou účtovány poplatky.