Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » MAXI A XXL ATRAKCE

Maxi nafukovací atrakce

Zábavní nafukovací centrum-nafukovací městečko-dětské hřiště splňuje požadavky nejnáročnějších zákazníků ohledně komplexnosti využití. V zábavním nafukovacím centru se nachází nafukovací skluzavka, nafukovací prolézačky, překážková dráha a zároveň skákací hrad, skákací plocha.


Využití takového nafukovacího dětského hřiště je všestranné. Atrakce zábavné městečko / nafukovací hřiště nabízí perfektní možnost jak se odlišit od konkurence a přitáhnout k sobě spoustu nových zákazníků a návštěvníků.

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacích zábavních center. V nabídce máme několik vzorů nafukovacích zábavných center, které svým designem i zpracováním splní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. Rovněž zajišťujeme výrobu nafukovacího centra podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Řadit podle 
Výrobce  

novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt


novinka
akce
top produkt
novinka
akce
top produkt

Nafukovací překážková dráha splňuje požadavky nejnáročnějších zákazníků ohledně komplexnosti využití nafukovadla. V zábavním nafukovacím centru se nachází nafukovací skluzavka, nafukovací prolézačky, překážková dráha a zároveň je centrum jedno maxi skákadlo. Využití nafukovací překážkové dráhy je všestranné.

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacích překážkových a sportovních drah. V nabídce máme několik vzorových nafukovacích drah, které svým designem i zpracováním splní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. Rovněž zajišťujeme výrobu nafukovací dráhy podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Všechny naše nafukovací sportovní dráhy splňují EU normy
, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC Tarpaulinu (D-tex) - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce. Součástí dodávky zábavního nafukovací dráhy je samozřejmě 1100 W kompresor, přepravní PVC vak a sada na drobné opravy.


Nafukovací překážková dráha od nás: bezkonkurenční cena, flexibilita a rychlá návratnost investice.

 

maxi nafukovadlo