Úvod » MAXI A XXL ATRAKCE

Maxi nafukovací atrakce

Zábavní nafukovací centrum-nafukovací městečko-dětské hřiště splňuje požadavky nejnáročnějších zákazníků ohledně komplexnosti využití. V zábavním nafukovacím centru se nachází nafukovací skluzavka, nafukovací prolézačky, překážková dráha a zároveň skákací hrad, skákací plocha.


Využití takového nafukovacího dětského hřiště je všestranné. Atrakce zábavné městečko / nafukovací hřiště nabízí perfektní možnost jak se odlišit od konkurence a přitáhnout k sobě spoustu nových zákazníků a návštěvníků.

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacích zábavních center. V nabídce máme několik vzorů nafukovacích zábavných center, které svým designem i zpracováním splní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. Rovněž zajišťujeme výrobu nafukovacího centra podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Naše reference zábavných atrakcí: www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

 

maxi atrakce reatek

Řadit podle 
Výrobce  


Nafukovací překážková dráha splňuje požadavky nejnáročnějších zákazníků ohledně komplexnosti využití nafukovadla. V zábavním nafukovacím centru se nachází nafukovací skluzavka, nafukovací prolézačky, překážková dráha a zároveň je centrum jedno maxi skákadlo. Využití nafukovací překážkové dráhy je všestranné.

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacích překážkových a sportovních drah. V nabídce máme několik vzorových nafukovacích drah, které svým designem i zpracováním splní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. Rovněž zajišťujeme výrobu nafukovací dráhy podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Všechny naše nafukovací sportovní dráhy splňují EU normy
, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC Tarpaulinu (D-tex) - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce. Součástí dodávky zábavního nafukovací dráhy je samozřejmě 1100 W kompresor, přepravní PVC vak a sada na drobné opravy.


Nafukovací překážková dráha od nás: bezkonkurenční cena, flexibilita a rychlá návratnost investice.

 

maxi nafukovadlo