Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Naše cena 47 250 CZK
Naše cena 59 130 CZK
Naše cena 34 830 CZK

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 78 030 CZK
Naše cena 79 650 CZK
Naše cena 69 930 CZK

ZNAČKA REATEK » REFERENCE
Reference - vyrobeny atrakce a reklamy

Většinu našich projektů - produktů, které jsme dodali od roku 2008 naleznete na našich FACEBOOK stránkách, v sekci FOTKY

1. Reference našich nafukovacích atrakcí: www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

2. Reference našich reklamních nafukovadel: www.facebook.com/NafukovaciaReklama

3. Reference - fotografie z akcí: www.facebook.com/PrenajomAtrakcii

100% ZÁRUKA KVALITY

1. vysoká a zaručená kvalita materiálů - ke každému nafukovadlo dodáváme certifikát

2. bezplatný servis a opravy v záruční době

3. vypracování cenové nabídky nejpozději do 12 hodin od zadání

4. online komunikace se zákazníky od 9.00 - 17.00

5. výroba 3D vizuálů pro všechny zadané zakázky zdarma

6. nejlepší reference na trhu

V případě, že máte zájem vidět naše produkty "naživo", přijďte k nám do vzorkové prodejny nebo nám zavolejte a my Vám řekneme, kde se koná akce nejblíže k Vám, kde můžete naše nafukovací atrakce vidět a případně se setkat s naším obchodním zástupcem.

Reference

Reference od našich zákazníků:

"Nový nafukovací hrad oživil naši provoz a získal nové zákazníky."

- Peter, majitel penzionu, Rajec."Airdancer používáme každý měsíc s jinou nabídkou. Výhodou je, že můžeme měnit nápisy dle aktuální nabídky. "

- Darina, provozovatel restaurace, okres Levice.

"Výhodou je, že nafukovací stan dobře viditelný a můžeme využívat přes zimu na svazích ale i během léta na festivalech."

- Jozef, ředitel reklamní agentury, Bratislava.

"Pronájem nafukovacích atrakcí podstatně zvýšil naše výnosy."

- Maria, agentura pro dětské oslavy, Pezinok."Od kdy máme na letní terase nafukovací hrad se skluzavkou, těšíme se stále velkému počtu hostů."

- Ľubica, pohostinství Orava."Reklamní oblouk splnil naše očekávání, výhodou je že ho můžeme využívat na všechny marketingové akce."

- Pavel, marketingový ředitel, Žilina."Všechny tleskání, povzbuzovač tyče jsme rozdali, reklamní efekt v hledišti byl úžasný."

- Tibor, majitel firmy, Nitra."V budoucnu plánujeme zakoupit další nafukovací atrakci, která rozšíří a zatraktivní naše dětské interiérové ​​hřiště."

- Lucia, prevádzkovaľka dětského vnitřní centra zábavy, okres Martin."Naše kavárna je podstatně zajímavější a navštěvovanější než konkurenční díky nafukovacímu hradu."

- Ľuboš, majitel kavárny Trenčín."Děkujeme za kvalitní nafukovací obrazovku, od otevření letního kina jsou všechna představení vyprodané."

- Róbert, manažer letního kina, Žiar nad Hronom.

............................

"Vodní fotbal máme během sezony stále vytížen. Je to výborný boční příjem. "

- Marcel, živnostník, Slovensko."Hřiště s dětskými nafukovacími atrakcemi bylo správným rozhodnutím. Nejen, že jsem začala podnikat ale pracuji s dětmi a dělám co mě baví. "

- Gabika, podnikatelka, Košice."Nafukovací svítící sloupy jsou skvělým náladovým osvětlením a příjemnou dekorací na většině našich eventů."

- Petronela, account manažer eventová agentury, okres Prievidza."Od kdy jsme do naší provozu umístili nafukovací hrad, návštěvnost rodin s dětmi stoupla."

- Boris, majitel hotelu Kežmarok.

"Provozuji nafukovací skluzavku na plovárně a hrady pronajímám na společenské akce. Investice se mi přes sezónu vrátila a další sezónu plánuji zakoupit nové atrakce. "

- Karol, živnostník, Rimavská Sobota."Používáme reklamních nafukovacích maskotů na každé naší prodejně. Je to výrazný poutač, který zaujme více než plakáty. "

- Lýdia, manažer marketingu obchodní sítě, Bratislava.

-

"Od kdy je na naší budově reklamní střešní balón, nejen že nás mohou zákazníci snadněji najít ale jejich počet stoupl."

- Marián, obchodní zástupce zahraniční značky na území ČR, okres Banská Bystrica."Hledali jsme řešení jak přilákat více zákazníků. Stačilo dát na terasu nafukovací hrad a rodiče mohou pít v klidu kávu dokud se děti hrají čím nám i vrostl počet hostů. "

- Slávka, majitelka kavárny, Ružomberok."Zvýraznili jsme naši značku nafukovacími reklamními oblouky na sportovních události, prodej výrobků se nám znatelně zvýšil."

- Stanislav, manažer obchodu, okres Piešťany"Náš stánek byl na výstavě nejlepší označený díky reklamnímu heliové balónu. Výborné reklamní řešení. "

- Monika, prodejce produktů zahraniční značky na území ČR a SR, okres Zvolen.