Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


ZNAČKA REATEK » REFERENCE
Reference - vyrobeny atrakce a reklamy

Většinu našich projektů - produktů, které jsme dodali od roku 2008 naleznete na našich FACEBOOK stránkách, v sekci FOTKY

1. Reference našich nafukovacích atrakcí: www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

2. Reference našich reklamních nafukovadel: www.facebook.com/NafukovaciaReklama

3. Reference - fotografie z akcí: www.facebook.com/PrenajomAtrakcii

100% ZÁRUKA KVALITY

1. vysoká a zaručená kvalita materiálů - ke každému nafukovadlo dodáváme certifikát

2. bezplatný servis a opravy v záruční době

3. vypracování cenové nabídky nejpozději do 12 hodin od zadání

4. online komunikace se zákazníky od 9.00 - 17.00

5. výroba 3D vizuálů pro všechny zadané zakázky zdarma

6. nejlepší reference na trhu

V případě, že máte zájem vidět naše produkty "naživo", přijďte k nám do vzorkové prodejny nebo nám zavolejte a my Vám řekneme, kde se koná akce nejblíže k Vám, kde můžete naše nafukovací atrakce vidět a případně se setkat s naším obchodním zástupcem.

Reference

Reference od našich zákazníků:

"Nový nafukovací hrad oživil naši provoz a získal nové zákazníky."

- Peter, majitel penzionu, Rajec."Airdancer používáme každý měsíc s jinou nabídkou. Výhodou je, že můžeme měnit nápisy dle aktuální nabídky. "

- Darina, provozovatel restaurace, okres Levice.

"Výhodou je, že nafukovací stan dobře viditelný a můžeme využívat přes zimu na svazích ale i během léta na festivalech."

- Jozef, ředitel reklamní agentury, Bratislava.

"Pronájem nafukovacích atrakcí podstatně zvýšil naše výnosy."

- Maria, agentura pro dětské oslavy, Pezinok."Od kdy máme na letní terase nafukovací hrad se skluzavkou, těšíme se stále velkému počtu hostů."

- Ľubica, pohostinství Orava."Reklamní oblouk splnil naše očekávání, výhodou je že ho můžeme využívat na všechny marketingové akce."

- Pavel, marketingový ředitel, Žilina."Všechny tleskání, povzbuzovač tyče jsme rozdali, reklamní efekt v hledišti byl úžasný."

- Tibor, majitel firmy, Nitra."V budoucnu plánujeme zakoupit další nafukovací atrakci, která rozšíří a zatraktivní naše dětské interiérové ​​hřiště."

- Lucia, prevádzkovaľka dětského vnitřní centra zábavy, okres Martin."Naše kavárna je podstatně zajímavější a navštěvovanější než konkurenční díky nafukovacímu hradu."

- Ľuboš, majitel kavárny Trenčín."Děkujeme za kvalitní nafukovací obrazovku, od otevření letního kina jsou všechna představení vyprodané."

- Róbert, manažer letního kina, Žiar nad Hronom.

............................

"Vodní fotbal máme během sezony stále vytížen. Je to výborný boční příjem. "

- Marcel, živnostník, Slovensko."Hřiště s dětskými nafukovacími atrakcemi bylo správným rozhodnutím. Nejen, že jsem začala podnikat ale pracuji s dětmi a dělám co mě baví. "

- Gabika, podnikatelka, Košice."Nafukovací svítící sloupy jsou skvělým náladovým osvětlením a příjemnou dekorací na většině našich eventů."

- Petronela, account manažer eventová agentury, okres Prievidza."Od kdy jsme do naší provozu umístili nafukovací hrad, návštěvnost rodin s dětmi stoupla."

- Boris, majitel hotelu Kežmarok.

"Provozuji nafukovací skluzavku na plovárně a hrady pronajímám na společenské akce. Investice se mi přes sezónu vrátila a další sezónu plánuji zakoupit nové atrakce. "

- Karol, živnostník, Rimavská Sobota."Používáme reklamních nafukovacích maskotů na každé naší prodejně. Je to výrazný poutač, který zaujme více než plakáty. "

- Lýdia, manažer marketingu obchodní sítě, Bratislava.

-

"Od kdy je na naší budově reklamní střešní balón, nejen že nás mohou zákazníci snadněji najít ale jejich počet stoupl."

- Marián, obchodní zástupce zahraniční značky na území ČR, okres Banská Bystrica."Hledali jsme řešení jak přilákat více zákazníků. Stačilo dát na terasu nafukovací hrad a rodiče mohou pít v klidu kávu dokud se děti hrají čím nám i vrostl počet hostů. "

- Slávka, majitelka kavárny, Ružomberok."Zvýraznili jsme naši značku nafukovacími reklamními oblouky na sportovních události, prodej výrobků se nám znatelně zvýšil."

- Stanislav, manažer obchodu, okres Piešťany"Náš stánek byl na výstavě nejlepší označený díky reklamnímu heliové balónu. Výborné reklamní řešení. "

- Monika, prodejce produktů zahraniční značky na území ČR a SR, okres Zvolen.