Úvod » NAFUKOVACÍ SKLUZAVKY

Nafukovací Skluzavky

Nafukovací skluzavka - patří mezi nejznámější zábavní atrakce a také patří mezi nejoblíbenější atrakce pro děti a neměla by chybět na žádné akci pořádané pro děti.

Naše společnost zajišťuje prodej a výrobu nafukovacích skluzavek. V nabídce máme několik standardních vzorů nafukovacích skluzavek, které svým designem i zpracováním uspokojí potřeby každého zákazníka. Rovněž zajistíme výrobu nafukovacích skluzavek podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Všechny naše nafukovací skluzavky splňují EU normy, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC Tarpaulinu (D-tex) - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce.

Náš katalog nafukovacích skluzavek obsahuje standardní modely ale zajistíme výrobu skákacích skluzavek v jakýchkoli rozměrech a s požadovaným designem! Součástí dodávky každé nafukovací skluzavky je 1100 W nebo 1500 W kompresor, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis 2 roky.

Nafukovací skluzavka od nás: bezkonkurenční cena, flexibilita a rychlá návratnost investice.

Naše reference zábavných atrakcí: www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie

 

nafukovací skluzavky reatek

 

Řadit podle 
Výrobce