Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » ZORBING

Aquazorbing / Body Zorbing

 

Aquazorbing - Body zorbing - Zorbing se staly oblíbeným a zábavným sportem, který vyhledává nejen mládež ale stejně dospělí a děti. Atrakce aquazorbing je určena proto je vhodna pro koupaliště, plovárny, vodní nádrže, jezera a sportovně-zábavné areály.

 

Bodyzorbing je nafukovací koule, kterou si hráč jakoby oblékne, uvnitř jsou popruhy, které má hráč na sobě na ramenou a tak míč na něm drží. Mezi oblíbené Body zorbing hry patří například bodyzorbing fotbal, štafety, bodyzorbing sumo, závod k cíli nebo klasicky bodyzorbing honičky.

 

Řadit podle 
Výrobce  


Úplně jiný styl a odlišná zábava ve srovnání se zorbingem: Body zorbing umožňuje hrát spoustu her protože nohy soutěžících jsou volné takže mohou běhat, skákat, závodit, padat, kutálet se, narážet, hrát fotbal, kopat do branky či závodit ke cíli . Body zorbing je sportovní atrakce s širšími možnostmi činností protože soutěžící mohou hrát různé hry, zápasit, závodit či hrát fotbal. Stačí si jen nafouknutý bodyzorb navléct přes hlavu a ramena, připevnit ho šlemi o ramena a hra může začít.

Mezi oblíbené Body zorbing hry patří například bodyzorbing fotbal, štafety, bodyzorbing sumo, závod k cíli nebo klasicky bodyzorbing honičky. Všechny bodyzorbing hry mohou hrát dospělý i děti, jsou vhodné na sportovní dny, firemní hry, teambuilding, oslavy, narozeninové oslavy a pod.