Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » ZORBINGY

Aquazorbing / Zorbing

Aquazorbing - waterball - waterroller se staly oblíbeným a zábavným sportem, který vyhledává nejen mládež ale stejně dospělí a děti. Atrakce aquazorbing nebo vodní roller jsou vhodné pro všechny koupaliště, plovárny, vodní nádrže, jezera a sportovně-zábavné areály.


Aquazorbing je vyroben z TPU materiálu, tloušťka 1mm. Materiál je flexibilní, nepromokavý, odolný a zajišťuje dlouhou životnost atrakce. Vstup do atrakce je řešen speciálním německým zipem TIZIP. Dodáváme také TIZIP gely - 7g - 100g - 500g - 1000g balení, které chrání zip před poškozením. Od září 2010 dodáváme pouze TPU aquazorbing, který v porovnání z PVC Aquazorbing má 100% vyšší kvalitu a životnost, protože TPU materiál je pružný a při přechodu Aquazorb např. po kamíncích se neporuší jako PVC.

Řadit podle 
Výrobce  


Úplně jiný styl a odlišná zábava ve srovnání se zorbingem: Body zorbing umožňuje hrát spoustu her protože nohy soutěžících jsou volné takže mohou běhat, skákat, závodit, padat, kutálet se, narážet, hrát fotbal, kopat do branky či závodit ke cíli . Body zorbing je sportovní atrakce s širšími možnostmi činností protože soutěžící mohou hrát různé hry, zápasit, závodit či hrát fotbal. Stačí si jen nafouknutý bodyzorb navléct přes hlavu a ramena, připevnit ho šlemi o ramena a hra může začít.


aquazorbing


Mezi oblíbené Body zorb hry patří například bodyzorbing fotbal, štafety, bodyzorbing sumo, závod k cíli nebo klasicky bodyzorbing honičky. Všechny bodyzorbing hry mohou hrát dospělý i děti, jsou vhodné na sportovní dny, firemní hry, teambuilding, oslavy, narozeninové oslavy a pod.

Zorbing - zorbova koule, je výbornou adrenalinovou atrakcí, která vznikla před nekolika lety na Novém Zélandu. Jde o obrovskou nafukovací "kouli v kouli". Zorb se spouští dolů svahem. Po jejím roztočení zažije uvnitř účastník neopakovatelný zážitek. Zorb dosahuje rychlost 50 km / h a jeho zastavení probíhá na rovince pod svahem. Zorbuje se obvykle na travnatém kopci, louce bez překážek s dojezdem na rovince, případně v proti svahu .. místo musí mít bezpečný terén s vhodným dojezdem bez ostrých částí.

Naše reference zábavných atrakcí: www.facebook.com/NafukovacieAtrakcie